Dźwig dekarski

Wykorzystanie dźwigu dekarskiego na budowie znacząco przyspiesza pracę, a w efekcie poprawia wydajność i zmniejsza koszty zlecenia – szybciej i bezpieczniej wykonasz roboty budowlane, a Twoi pracownicy nie będą musieli poświęcać ponadprogramowego czasu.

Decydując się na zakup żurawia dekarskiego, umożliwisz szybsze transportowanie wszelkich materiałów, a co istotne – także ludzi – na wysokości przekraczające nawet 30m! Ponadto maksymalny udźwig maszyny w zupełności wystarcza na zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw dekarskich.

Serdecznie zapraszamy do systematycznego zaglądania na naszą stronę, a także kontaktu – na bieżąco poinformujemy Cię o aktualnej ofercie dźwigów dekarskich, a także pozostałych urządzeń i pojazdów niezbędnych do wykonywania czynności na placu budowy.

Zalety dźwigu dekarskiego

Do głównych zalet dźwigu dekarskiego należy przede wszystkim jego masa własna, która umożliwia prosty transport z wykorzystaniem zaledwie pojazdu terenowego, czy dostawczego. Na budowie z jego użyciem możliwe jest bezproblemowe podniesienie pojedynczych belek, czy rzędów dachówek, czyli typowych materiałów wykorzystywanych przez dekarzy. Ponadto stabilna konstrukcja żurawia dekarskiego sprawia, że jest on bezpieczny zarówno dla pracowników, jak i wykorzystywanych towarów.