Korki do rur

Korek do naprawy rur – korki do rur TAPASAN

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem – korków do naprawy rur, a także korków do rur umożliwiających testowanie sieci rurowych – firmy TAPASAN.

Korek do naprawy rur

Oferujemy korki do naprawy rur pochodzące od sprawdzonego i pewnego producenta. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem korków do naprawy firmy TAPASAN, która wyróżnia się na rynku wykorzystywaniem doskonałych i praktycznych rozwiązań, a także zweryfikowanych materiałów, zapewniających skuteczne oraz bezpieczne działanie.

Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów umożliwiających testowanie oraz naprawę sieci rurowych o różnych średnicach, a także wiele urządzeń niezbędnych do wykonywania robót budowlanych. Mowa o szalunkach do wykopów, koparkach, podnośnikach itp. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a następnie do zakupu naszych produktów! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – udzielimy szczegółowych informacji dotyczących wszystkich modeli w naszej sprzedaży.

Zalety korków do rur firmy TAPASAN

Decydując się na bycie jedynym dystrybutorem firmy TAPASAN, dokładnie przeanalizowaliśmy sposób jej działania – w tym momencie już wiemy, jak ogromną uwagę przykłada ona do bezpieczeństwa i jakości produkowanych korków do rur.

Każdy z nich wykonany jest z dobrej jakości materiałów, takich jak gumy techniczne, tkany, czy włókna, które są wytrzymałe, a w dodatku nie ulegają korozji. Każdy z nich wykonany jest z dobrej jakości materiałów, takich jak gumy techniczne, tkany, czy włókna, które są wytrzymałe, a w dodatku nie ulegają korozji. Ponadto każdy z produktów firmy TAPASAN jest poddawany testom wytrzymałościowym!

W jakich branżach wykorzystywane są korki do rur?

Korki do rur wykorzystywane są we wszystkich branżach wykonujących instalacje wodociągowe lub przeprowadzających prace naprawcze i konserwacyjne związane z rurami. Oznacza to, że korki do rur (w tym korki do naprawy rur o dużych średnicach) powinny stanowić wyposażenie przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, a także firm budowlanych i remontowych. Dzięki dobrej jakości korkom specjaliści zajmujący się instalacjami mogą szybko i bezpiecznie sprawdzić szczelność lub wyremontować instalację wodociągową albo zbadać ciśnienie wewnątrz rury. Polecamy zakup korków do rur wszystkim przedsiębiorcom zatrudniającym pracowników zajmujących się robotami przy instalacjach rurowych!

Korki zaślepiające o doskonałych parametrach

Korki zaślepiające dostępne w naszym asortymencie to produkty o doskonałych parametrach, dzięki czemu działają skutecznie nawet przy wysokim ciśnieniu. Korki zaślepiające do rur marki TAPASAN są odporne m.in. na wysoką i niską temperaturę (nawet od -30 do +70 stopni Celsjusza!) oraz ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Warto pamiętać, że zakup dobrej jakości korków zaślepiających to inwestycja – wysokiej klasy produkty mogą być eksploatowane przez długi czas. Zakup korków do rur od sprawdzonego dystrybutora to gwarancja otrzymania najlepszego produktu, spełniającego wszelkie normy bezpieczeństwa. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty korków do rur o doskonałych parametrach! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.