Szalunki do wykopu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą używanych szalunków do wykopu zachowanych w bardzo dobrym stanie – umożliwiającym bezpieczną i sprawną pracę na placu budowy. To gotowe rozwiązania możliwe do użytkowania zaraz po zakupie. To niezwykle istotny rodzaj zabezpieczeń wykorzystywany przede wszystkim w budownictwie przemysłowo-inżynieryjnym, którego celem jest zabezpieczanie wykopów ziemnych przed osuwaniem się skarpy.

Zapewniamy, że proponowane przez nas szalunki do głębokich wykopów i pozostałe sprzęty, takie jak dźwigi dekarskie, czy sprężarki i wiertnice posiadają stosowne pozwolenia i certyfikaty oraz spełniają regulację BHP.

Obudowy do wykopów

Proponowane przez nas obudowy do wykopów są produkowane w taki sposób, aby jak najskuteczniej ułatwić roboty ziemne – składają się z poszczególnych elementów składanych bezpośrednio na budowie. To ogromny plus, zważywszy na to, że w trakcie wykonywania wykopów dokłada się kolejne części konstrukcji, co umożliwia wykonywanie kolejnych czynności na bieżąco. Taki system znacząco skraca czas wykonywanych obowiązków oraz ułatwia zadania pracownikom.

 

(no title)