Szalunki do wykopu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą używanych szalunków do wykopu zachowanych w bardzo dobrym stanie – umożliwiającym bezpieczną i sprawną pracę na placu budowy. To gotowe rozwiązania możliwe do użytkowania zaraz po zakupie. To niezwykle istotny rodzaj zabezpieczeń wykorzystywany przede wszystkim w budownictwie przemysłowo-inżynieryjnym, którego celem jest zabezpieczanie wykopów ziemnych przed osuwaniem się skarpy. Zapewniamy, że proponowane przez nas szalunki do głębokich wykopów i pozostałe sprzęty, takie jak dźwigi dekarskie, czy sprężarki i wiertnice posiadają stosowne pozwolenia i certyfikaty oraz spełniają regulację BHP.

Obudowy do wykopów

Proponowane przez nas obudowy do wykopów są produkowane w taki sposób, aby jak najskuteczniej ułatwić roboty ziemne – składają się z poszczególnych elementów rozkładanych bezpośrednio na budowie. To ogromny plus, zważywszy na to, że w trakcie wykonywania wykopów dokłada się następne części konstrukcji, co umożliwia wykonywanie kolejnych czynności na bieżąco. Taki system znacząco skraca czas wykonywanych obowiązków oraz ułatwia zadania pracownikom, a tym samym przekłada się na niższe koszty wykonania zlecenia i wyższe zarobki firmy.

Czy opłaca się kupić używany szalunek do wykopu?

Szalunki do wykopów to sprzęt niezbędny na placu budowy, dzięki któremu możliwa jest m.in. wygodna wylewka betonu lub bezpieczna budowa i renowacja instalacji wodno-kanalizacyjnych. Niestety, nowe szalunki bywają bardzo kosztowne, co może stanowić przeszkodę szczególnie dla firm, które dopiero rozwijają swoją działalność. Część osób, aby zaoszczędzić, decyduje się na wynajem sprzętu z wypożyczalni sprzętów budowlanych. Niestety, nie jest to idealne rozwiązanie – firma, która często wykorzystuje szalunki podczas robót, wynajmując szalunek na każdą budowę, może finalnie wydać więcej, niż w przypadku kupna produktu. Na szczęście, istnieje jeszcze jedno rozwiązanie – zakup używanych szalunków do wykopów!

Wszyscy, którzy poszukują szalunków do wykopów w atrakcyjnej cenie, powinni wziąć pod uwagę zakup produktów używanych. Szalunki – ze względu na swoje przeznaczenie i warunki, w jakich są eksploatowane – wykonywane są z bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak na przykład odporny na korozję metal. Dzięki temu szalunki do wykopów mogą być z powodzeniem wykorzystywane nawet przez wiele miesięcy lub lat. Używane szalunki do wykopów dostępne w naszym asortymencie, przed dopuszczeniem do sprzedaży, przechodzą restrykcyjne testy wytrzymałościowe i są kontrolowane pod kątem bezpieczeństwa, dlatego możemy zagwarantować, że oferujemy pełnowartościowe produkty w bardzo korzystnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszym sklepie.

(no title)